Košík prázdný Home | O nás | Kontakt | Kontaktní formulář  

Bazény betonové - vyložené fólií

Betonové bazény jsou díky svému vzhledu a neomezené tvarové variabilitě vhodné jak do interiérů tak exteriérů, mohou být buď obloženy keramickým obkladem, nebo vyloženy měkčenou PVC fólií 1,5 mm silnou, vyztuženou polyesterovou sítí uvnitř.

Bazény vyložené fólií se díky svému vzhledu a neomezené variabilitě těší v současné době velké oblibě mezi zákazníky. Rozměrem, tvarem bazénu, tvarem schodiště, hloubkou i volbou příslušenství lze vyrobit neopakovatelný originál s možností barevného odlišení schodů, stěn nebo dna bazénu. Fóliové bazény lze i osadit laminátovým skeletem schodiště různých tvarů.

Bazénové fólie se uplatňují při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění nachází i při rekonstrukcích starších bazénů.

Fólii lze pokládat na jakýkoliv nosný podklad, nezáleží na tom, zda se jedná o dlaždice, beton, kov, plast nebo dřevo. Stavba nového bazénu se provádí za pomoci bednění, betonových nebo polystyrénových šalovacích dílců.

Předností je odolnost vůči chemickému namáhání, stálobarevnost povrchu, odolnost proti UV záření, dlouhodobá životnost a naprostá vodotěsnost.

  • Konfigurátor - náhled na Váš nový bazén

  • Cena -Bazény tohoto typu mohou být natolik specifické svým tvarem a způsobem realizace, že jejich cenu je možné stanovit až po konzultaci.

 

Vzoník fólie

Příslušenství a doplňky: k bazénu je dodávána bazénová technologie odpovídajícího výkonu, odpovídající počet skimmerů, trysek a vpustí. Na Vaše přání dodáme osvětlení, vodní atrakce, masáže, vzduchování-perličky, ohřev (tepelné čerpadlo, solární, elek., výměník, atd.), poloautomatickou nebo automatickou úpravu bazénové vody, solární plachtu, lamelové krytí, zastřešení, atd.

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Adresa: *
Telefon: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Bazény betonové - vyložené fólií
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.