Košík prázdný Home | O nás | Kontakt | Kontaktní formulář  

Bazény keramické - COMPASS

Keramické kompozitní bazény COMPASS jsou luxusní bazény určené pro nejnáročnější klientelu s nádhernými 3D povrchy a 20 letou zárukou.

Tajemství technologie spočívá v keramickém jádře v kombinaci s povrchovou ochrannou vrstvou, která je mimořádně odolná vůči UV záření.

Ojedinělá konstrukce stěny bazénu, zesílená keramickou vrstvou, nám dovoluje poskytnout na konstrukci bazénu výjimečnou záruku na 20 let. Zároveň umožňuje osazení bazénu na štěrkové lůžko bez nutnosti betonáže dna a bočních stěn, což podstatně snižuje náklady na stavební připravenost.

Keramické jádro způsobuje, že bazén je mimořádně odolný vůči zkroucení, je parotěsný, odolný vůči osmóze a keramické jádro slouží mimo to i jako izolace. Povrchová ochranná vrstva optimálně chrání pod ní ležící vrstvu barvy před povětrnostními vlivy a UV záření. Kromě toho jsou v ní zabudované speciální pigmenty, které dodávají bazénu překrásný trojrozměrný vzhled.

www.compasspools.eu

  • .

  • .

 

  • . 

Příslušenství a doplňky: k bazénu je dodávána bazénová technologie odpovídajícího výkonu, odpovídající počet skimmerů, trysek a vpustí. Na Vaše přání dodáme osvětlení, vodní atrakce, masáže, vzduchování-perličky, ohřev (tepelné čerpadlo, solární, elek., výměník, atd.), poloautomatickou nebo automatickou úpravu bazénové vody, solární plachtu, lamelové krytí, zastřešení, atd.

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Adresa: *
Telefon: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Bazény keramické - COMPASS
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.