Připravujeme pro vás

Přenosné zdroje energie

Elektřina je stále vzácnějším zdrojem, zejména v digitálním věku, kdy zařízení vyžadují tolik energie. Nejjednodušší a nejpohodlnější způsob , jak mít všechna potřebná zařízení neustále nabitá, je mít poblíž přenosný zdroj napájení.

Přenosná bateriová stanice a přenosný solární systém v jednom s nejvyšší bezpečností . Využití pro firmy, domov, chaty, cestování, koníčky, outdoorové aktivity, obytné vozy, kempování - energie vždy po ruce.  

Přenosné bateriové stanice lze nabíjet ze zásuvky 230V, autozásuvky 12/24V a ze solárních panelů. 

Spojením bateriové stanice a solárních panelů získáte nejlepší řešení elektrické energie, využitelnou kdekoli.

Skladování energie vám přináší bezpečí.

Náhlý výpadek elektřiny může způsobit vážné poškození elektrických zařízení. To je důvod, proč stanici použít jako nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) se systémem bypass, aby bylo zajištěno, že dodávka elektřiny bude vždy k dispozici. Vše, co musíte udělat, je připojit stanici do elektrické zásuvky, připojit vaše zařízení ke stanici a napájení z elektrárny se v případě výpadku proudu automaticky aktivuje do 15 milisekund.

Integrovaný hlavní síťový systém
Obousměrný inteligentní invertor
Inteligentní systém řízení energie a proudu
Systém řízení spotřeby BMS
IEP Inteligentní systém aktualizace terminálu
Napájecí články LiFePo4 jsou automobilové třídy, takže mají delší životnost a silnější nabíjecí a vybíjecí výkon. Počet cyklů – 2000.

Ve srovnání s li-ion bateriemi NCM mají baterie LiFePO4 mnohem stabilnější vnitřní strukturu, jsou méně náchylné k rozkladu při vysokých teplotách, mají lepší odolnost proti přebíjení a je méně pravděpodobné, že dojde ke zkratu.

Díky funkci rychlého dobíjení lze stanici dobít na 80 % za méně než hodinu.

Stanice je kompatibilní se všemi solárními panely do 500W.


ST2000_06.jpgST2000_04.pngST2000_07.jpgST2000_02.jpgST2000_09.pngST2000_11ST2000_08.jpgST2000_03